УНС вести
31. 10. 2025.
УНС дежура 1. новембра у Новом Саду
Извештачи са сутрашњег комеморативног скупа у Новом Саду, који је посвећен жртвама пада надстрешнице на Железничкој станици у овом граду, могу преузети PRESS прслуке и шлемове, али и несметано радити у просторијама УНС-овог огранка у Војводини (Булевар Михајла Пупина 6/3, Нови Сад) од 10 сати.
За преузимање PRESS прслука и шлемова потребно је показати легитимацију УНС-а или легитимацију медија за који новинар ради или извештава, као и личну карту.
Заштитни шлемови се издају на реверс и потребно их је вратити у року од 10 дана од преузимања.
Новинар/новинарка може преузети по један PRESS прслук и шлем.
УНС је за новинаре обезбедио освежење и WI-FI, а уз то, чланови УНС-а моћи ће да предахну, као и да измире чланарину и овере новинарску легитимацију.
Новинарима ће бити доступни адвокати УНС-а.
Бројеви телефона УНС-ових адвоката и новинара који ће дежурати:
Председник УНС-овог огранка у Војводини Предраг Рава - 0631661800
Адвокат Гордана Константиновић – 0649410489
Адвокат Ненад Крајновић – 0638760082
Генерални секретар УНС-а Нино Брајовић - 063315246
Новинарка УНС-а Јелена Марковић - 0640623865 (Вибер)
УНС позива полицију, грађане и редаре да воде рачуна о безбедности новинара и омогуће им да неометано обављају свој посао.
 
         
        
 
         
         
         
         
         
         
         
         
         
        
Коментари (0)
Остави коментарНема коментара.