Насловна  |  Актуелно  |  УНС вести  |  Комеморација Радоману Кањевцу сутра у Каменој сали Радио Београда
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

УНС вести

17. 11. 2025.

Аутор: Радио Београд 2 Извор: УНС

Комеморација Радоману Кањевцу сутра у Каменој сали Радио Београда

Комеморација поводом смрти Радомана Кањевца, дугогодишњег главног уредника Радио Београда 2, биће одржана у уторак, 18. новембра у 12 часова у Каменој сали Радио Београда.

Песник и новинар Радоман Кањевац преминуо је 9. новембра у 66. години, а сахрањен је у петак, 14. новембра на Централном гробљу у Београду, где су се од њега опростили чланови породице, као и бројне колеге, сарадници и поштоваоци.

Коментари (0)

Остави коментар

Нема коментара.

Остави коментар

Молимо Вас да прочитате следећа правила пре коментарисања:

Коментари који садрже увреде, непристојан говор, претње, расистичке или шовинистичке поруке неће бити објављени.

Није дозвољено лажно представљање, остављање лажних података у пољима за слање коментара. Молимо Вас да се у писању коментара придржавате правописних правила. Коментаре писане искључиво великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора или скраћивања коментара који ће бити објављени. Мишљења садржана у коментарима не представљају ставове УНС-а.

Коментаре које се односе на уређивачку политику можете послати на адресу unsinfo@uns.org.rs

Саопштења Акције Конкурси