Насловна  |  Актуелно  |  Вести  |  Полиција у Јунајтед групи на позив новог директора
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Вести

14. 10. 2025.

Извор: Бета, РТС

Полиција у Јунајтед групи на позив новог директора

Полиција је на позив новог директора "Јунајтед групе" (United Group) ушла јуче у Београду у ту компанију где прикупља документацију о пословању претходног руководства, преноси Радио-телевизија Србије (РТС).

Како наводи јавни медијски сервис, полицијски инспектори ушли су у просторије те компаније по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду.

Према незваничним сазнањима, нови директор "Јунајтед групе" поднео је кривичну пријаву против старог руководсва због сумње на корупцију.

Полиција по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду тренутно на лицу места изузима доказе, како би се испитале евентуалне злоупотребе, 

Коментари (0)

Остави коментар

Нема коментара.

Остави коментар

Молимо Вас да прочитате следећа правила пре коментарисања:

Коментари који садрже увреде, непристојан говор, претње, расистичке или шовинистичке поруке неће бити објављени.

Није дозвољено лажно представљање, остављање лажних података у пољима за слање коментара. Молимо Вас да се у писању коментара придржавате правописних правила. Коментаре писане искључиво великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора или скраћивања коментара који ће бити објављени. Мишљења садржана у коментарима не представљају ставове УНС-а.

Коментаре које се односе на уређивачку политику можете послати на адресу unsinfo@uns.org.rs

Саопштења Акције Конкурси