Насловна  |  Актуелно  |  Вести  |  Стефановић: Пашалић није препознао нападаче
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Вести

19. 02. 2015.

Извор: Бета, Мондо

Стефановић: Пашалић није препознао нападаче

Новинар Фонета Давор Пашалић, који је летос пребијен, у полицији није препознао више од 10 људи доведених поводом тог напада, изјавио министар унутрашњих послова Небојша Стефановић.

"Оно што могу да кажем је да је полиција више од десет лица доводила на препознавање господину Пашалићу, али он није био у стању да их препозна. Верујем да смо дали довољно информација о овом случају, а све што буде ново, свакако ћу вас обавестити, али кадслучај буде затворен", казао је Стефановић новинарима у Палати Србија. 

Упитан докле се стигло са истрази напада на Пашалића и истрази покушаја убиства привредника и бившег министра Милана Бека, Стефановић је навео да је обећао да неће говорити о томе, јер су
претходни детаљи били искоришћени да се криминалцима открије шта полиција ради.

Давор Пашалић (55) тешко је у два наврата претучен у Новом Београду прошлог лета. Њега су недалеко од зграде у којој станује пресрела тројица младића и од њега затражили новац, а затим га вређала и тукла.

Коментари (0)

Остави коментар

Нема коментара.

Остави коментар

Молимо Вас да прочитате следећа правила пре коментарисања:

Коментари који садрже увреде, непристојан говор, претње, расистичке или шовинистичке поруке неће бити објављени.

Није дозвољено лажно представљање, остављање лажних података у пољима за слање коментара. Молимо Вас да се у писању коментара придржавате правописних правила. Коментаре писане искључиво великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора или скраћивања коментара који ће бити објављени. Мишљења садржана у коментарима не представљају ставове УНС-а.

Коментаре које се односе на уређивачку политику можете послати на адресу unsinfo@uns.org.rs

Саопштења Акције Конкурси