Вести
26. 03. 2015.
Данас почиње конференција о заштити новинара
Међународна, дводневна конференција "Заштита безбедности и интегритета новинара у региону ОЕБС-а", почеће данас у Палати Србија у Београду.
На отварању конференције обратиће се председавајући ОЕБС, шеф српске дипломатије Ивица Дачић, министар културе и информисања Иван Тасовац и представница ОЕБС за слободу медија Дуња Мијатовић.
Након церемоније отварања, Дачић ће имати одвојен састанак са представницом ОЕБС за слободу медија Дуњом Мијатовић.
Скуп у организацији министарстава културе и спољних послова, уз подршку Канцеларије представнице ОЕБС-а за слободу медија, замишљен је као форум за размену мишљења и искустава представника влада, медија, законодавних тела и других, посвећен проблемима и изазовима са којима се медији данас суочавају, као и могућим препорукама за побољшање безбедности новинара, наведено је у саопштењу.
Коментари (0)
Остави коментарНема коментара.