Вести
29. 12. 2015.
Реаговати на ријалити програме
Кандидати за чланове Савета Регулаторног тела за електронске медије које су кандидовали Скупштина Војводине, црква и верске заједнице, јуче су разговарали са члановима скупштинског Одбора за културу и информисање.
Надлежни одбор Скупштине Војводине кандидовао је Синишу Исакова и Владимира Баровића, а испред цркви и верских заједница кандидати су Александра ианковић и Ненад Драшковић.
Председница скупштинског Одбора Весна Марјановић подсетилаје даје члану Савета РЕМ-а Горану Пековићу мандат истекао 16. децембра, а Горану Караџићу и владици Порфирију у фебруару.
Социјалиста и редитељ Срђан Драгојевић питао је кандидате какви су њихови ставови према ријалити програмима, које је он назвао „смећем које загађује српско друштво и културу и који је Србију спустио испод свих нивоа хришћанске цивилизације“.
- Да ли су чланови РЕМ-а преплашени, корумпирани или једноставно примитивни када не реагују на те ријалити програме и дешавања у њима - питао је Драгојевић, изражавајући наду да кандидатима који буду изабрани неће морати опет да поставља то исто питање. Сви кандидати су се сложили да је садржај тих програма деградирајући.
Коментари (0)
Остави коментарНема коментара.