Насловна  |  Актуелно  |  Вести  |  Б92 укинуо емисију „Добра земља“ Урошa Давидовићa због објављивања податка о увозу 300.000 свиња и уништавању српских сточара
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Вести

23. 02. 2016.

Извор: НСПМ

Б92 укинуо емисију „Добра земља“ Урошa Давидовићa због објављивања податка о увозу 300.000 свиња и уништавању српских сточара

Како је објавио на свом фејсбук профилу Урош Давидовић, водитељ емисије „Добра земља“ на Б92, ова медијска кућа је укинула његову ауторску емисију. Разлог укидања је прилог о увозу 300 000 свиња којим се намерно десеткује српско сточарство.

Урош је прво најавио прилог у ком најављује разоткривање криминалног рада Управе за ветерину, која је и издала дозволе, а затим мало касније објавио да је емисија укинута.

Коментари (0)

Остави коментар

Нема коментара.

Остави коментар

Молимо Вас да прочитате следећа правила пре коментарисања:

Коментари који садрже увреде, непристојан говор, претње, расистичке или шовинистичке поруке неће бити објављени.

Није дозвољено лажно представљање, остављање лажних података у пољима за слање коментара. Молимо Вас да се у писању коментара придржавате правописних правила. Коментаре писане искључиво великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора или скраћивања коментара који ће бити објављени. Мишљења садржана у коментарима не представљају ставове УНС-а.

Коментаре које се односе на уређивачку политику можете послати на адресу unsinfo@uns.org.rs

Саопштења Акције Конкурси