Вести
27. 03. 2017.
Загреб добива нови тједник
Нови мултимедијални тједник, који ће излазити сваке суботе на 80 страница, читатељима употребом QR кода доноси ново искуство и доживљај иновативног приступа тисканог медија.
Новина је садржајем оријентирана на Загреб и значајније градове који су животом и пословањем грађана уско везани уз њега. Тако ће и Велика Горица, Самобор, Запрешић и Дуго Село добити медијски простор о важним темама за њихову животну, пословну и политичку средину.
Велики спортски прилог уметнут у основне новине на 12 страница оријентиран је на локалне спортове, клубове, спорташе.
„За нас не постоје само велики клубови из неколико најважнијих спортова, ми пратимо све успјешне, занимљиве спорташе, од најмлађих до ветерана“, истичу у приопћењу.
Тако ће Лист представљати улагања у спортске објекте који ће обогатити локалну заједницу, нове клубове и спортове који се желе приказати јавности те спорташе који су остварили велике успјехе. Пратит ће и писати о културној сцени Града, сувременим трендовима, али и о људима који су годинама стварали како би Загреб и околица постали истинско средиште хрватске културе и знаности.

Коментари (0)
Остави коментарНема коментара.