Naslovna  |  Konkursi  |  Posao  |  Konkurs za posao u Nedeljniku: Tražimo veb-novinare zbog pokretanja dnevnog sajta Njujork tajmsa na srpskom jeziku
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

Posao

14. 12. 2017.

Izvor: www.nedeljnik.rs

Konkurs za posao u Nedeljniku: Tražimo veb-novinare zbog pokretanja dnevnog sajta Njujork tajmsa na srpskom jeziku

Svi zainteresovani mogu da pošalju prijavu u slobodnoj formi i CV na adresu redakcija@nedeljnik.rs sa naslovom "Konkurs za posao" . NIP Nedeljnik zbog povećanog obima rada i pokretanja dnevnog sajta Njujork tajmsa na srpskom jeziku raspisuje konkurs za poziciju veb-novinara.

Uslovi:

Odlično poznavanje engleskog jezika

Odlično poznavanje rada na računaru

Visoka stručna sprema ili završna godina fakulteta

Poželjno radno iskustvo u medijima

Zaduženja:

Priređivanje tekstova za portal Njujork tajmsa na srpskom jeziku

Autorski tekstovi za Nedeljnik.rs i druga izdanja Nedeljnika

Napomena:

Probni rad tri meseca

Svi zainteresovani mogu da pošalju prijavu u slobodnoj formi i CV na adresu redakcija@nedeljnik.rs  sa naslovom "Konkurs za posao".

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi