Naslovna  |  Konkursi  |  Posao  |  "Kuća stil" konkurs za novinara i veb novinara
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

Posao

18. 06. 2012.

"Kuća stil" konkurs za novinara i veb novinara

Preduzeće „KUĆA STIL“ d.o.o. Beograd, izdavač časopisa „Kuća stil“ raspisala je konkurs za poziciju novinara i novinara eksperta za onlajn novinarstvo

Novinar:

Potrebni uslovi :

  • VSS,  smer novinarstvo
  • Minimum 2 godine u radu u medijima sa sličnom tematikom kojom se časopis bavi
  • Informisanost o aktuelnim stndardima i trendovima dizajna
  • Razvijene komunikativne sposobnosti, kreativnost i osobine potrebne za istraživačko novinarstvo
  • Visok nivo organizacionih i analitičkih sposobnosti, samoinicijativa
  • Obavezno odlično znanje engleskog jezika, znanje drugih svetskih jezika je prednost
  • Umeće prepoznavanja fotografija za štampu (kvalitet, veličina, rezolucija)
  • Napredno poznavanje MS Office paketa i Interneta

Novinar ekspert za onlajn novinarstvo:

Potrebni uslovi:

  • Neophodno iskustvo u medijima  sa sličnom tematikom kojom se časopis bavi
  • Poznavanje administrativnog rada na internetu
  • Napredno poznavanje MS Office paketa  i Interneta
  • Informisanost o aktuelnim design i lifestyle trendovima i standardima
  • Razvijene komunikativne sposobnosti
  • Visok nivo kreativnosti, organizacionih i analitičkih sposobnosti, samoinicijativa

Glavna  zaduženja:

  • Osmišljava, razvija i implementira sadržaje i sarađuje sa zaintersovanim stranama u cilju promovisanja internet portala
  • Kreira strategiju i razvija dugoročan plan on-line aktivnosti
  • Analizira podatke o uspešnosti on-line aktivnosti i daje predloge za unapređenje
  • Prati aktivnosti konkurencije i stanje u medijima (na tržištu) u cilju povećanja vidljivosti i dostupnosti sadržaja ciljnoj grupi
  • Nadgleda korporativno veb prisustvo
  • Druge,  potrebne aktivnosti

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave, radne biografija i motivaciono pismo mogu poslati do  30. juna 2012. godine.

Na intervju će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

KONKURIŠITE

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi