Naslovna  |  Aktuelno  |  UNS vesti  |  Tanjug pogrešno naveo da je UNS organizator Pištaljkinog skupa
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

UNS vesti

07. 08. 2015.

Tanjug pogrešno naveo da je UNS organizator Pištaljkinog skupa

UNS je danas poslao ispravku Tanjugu koji je na svom sajtu 5. avgusta objavio tekst “Tanjug: Povodom neprofesionalne, nekolegijalne i nemoralne kampanje”, u kom se netačno tvrdi da je okrugli sto "Tanjug: Poslovanje, privatizacija i perspektiva" organizovala Pištaljka u saradnji sa UNS-om.

U ispravci stoji „Debata na navedenu temu je održana u Pres centru UNS-a u Knez Mihailovoj 6/III u organizaciji Pištaljke koja je zakupila termin. UNS nije bio organizator ni suorganizator debate. To je sasvim jasno i na osnovu poziva upućenog medijima, najave događaja na sajtu Pres centra i sadržine samog događaja“.

“Tanjug: Povodom neprofesionalne, nekolegijalne i nemoralne kampanje”

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

ostavi komentar

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi