Vesti
14. 08. 2025.
N1 nije dozvoljeno da prisustvuje događaju za medije koji organizuje MUP Srbije
Današnjem događaju za medije, koji MUP Srbije organizuje u Palati Srbija TV N1 nema dozvolu da prisustvuje, odluka je iz kabineta ministra policije.
Novinarki N1, koja se službi za odnose sa medijima lično najavila da će prisustvovati konferenciji, najpre je potvrđena satnica, a onda je 50 minuta kasnije dobila poziv da ne može da prisustvuje.
"Iz kabineta ministra stigla je odluka da se nikakva konferencija ne organizuje, već je reč o brifingu sa nekoliko medija. Kada bude organizovana konferencija, biće poslat poziv", rečeno je N1 iz službe za odnose sa medijima.
Podsećamo, ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić sinoć je rekao da će MUP u 11 sati imati konferenciju za novinare, a ne brifing za određene medije.
Komentari (0)
ostavi komentarNema komentara.