Naslovna  |  Aktuelno  |  Vesti  |  Jaroslavu Papu nagrada "Petar Davidović"
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Vesti

15. 05. 2015.

Izvor: www.021.rs

Jaroslavu Papu nagrada "Petar Davidović"

Fotoreporter Tanjuga Jaroslav Pap dobitnik je nagrade "Petar Davidović - Pera Tanjug" koju Novosadski sajam dodeljuje za dostignuća u medijskoj promociji sajamskih aktivnosti u toku jedne kalendarske godine.

 

Jaroslav Pap je prvi fotoreporter koji je dobio ovu nagradu koja se tradicionalno dodeljuje već 12 godina, odnosno od 2003. godine.

Žiri za dodelu nagrada ove godine je odlučio da za nagradu mogu konkurisati svi medijski poslenici, bez obzira da li se radi o fotoreporterima, snimateljima ili novinarima, a do sada su tu nagradu isključivo dobijali novinari.

Nagrada "Petar Davidović - Pera Tanjug" ustanovljena je u znak sećanja na legendarnog dopisnika Tanjuga iz Novog Sada koji je skoro četiri decenije redovno izveštavao sa novosadskog sajma.

Nagradu Papu je uručila izvršna direktorka Novosadskog sajma Jelena Marinković, a obratila se i supruga pokojnog Petra Davidovića, Milica.

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

ostavi komentar

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi