Naslovna  |  Konkursi  |  Posao  |  Luftika traži urednika - veb administratora
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Smanji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

Posao

22. 07. 2022.

Autor: poslovi.infostud.com Izvor: poslovi.infostud.com

Luftika traži urednika - veb administratora

Agencija Public Image, izdavač informativnog portala Luftika raspisuje konkurs za urednika - veb administratora

Opis posla:

- Kandidati iz Novog Sada imaju prednost zbog rada iz kancelarije, ali moguć je i rad od kuće

- Predlaže teme i delegira zaduženja za novinare

- Pravovremeno reaguje na događaje i zbivanja na lokalu i u regionu

- Proverava tačnost podataka i unosi gramatičke i stilske ispravke u tekstove

- Aktivno prati druge medije i uvek je u toku sa aktuelnim zbivanjima

- Unosi tekstove na sajt i administrira (objavljuje) aktuelne vesti i tekstove

Uslovi:

- Završen fakultet društvenog smera (prednost žurnalistika, srpski jezik i književnost, sociologija)

- Iskustvo u štampanim ili online medijima je poželjno

- Visok nivo pismenosti

- Odlično poznavanje rada na računaru i WordPress platforme

- Odgovornost i analitičnost u radu

- Izražena kreativnost, originalnost i poznavanje široke opšte kulture

- Proaktivnost i kritički stav prema društvenim temama

- Samostalnost u radu

- Timski igrač

Rad je organizovan u 2 smene i vikendom.

Nudimo:

- Redovna plata, prijava i realna mogućnost za stalnim zaposlenjem

- Bonusi

- Nezavisnost u radu i prilika za izgradnju i izražavanje sopstvenih stavova

- Rad od kuće (uz redovne redakcijske sastanke) do daljnjeg, tj. dok se ne reši epidemijska kriza i ne stvore uslovi za pun redakcijski rad

- Punu podršku u edukaciji - novinarstvo, digitalni marketing, copywriting

- Česta druženja, okupljanja i provodi (ne volimo reč teambuilding, ali može se i tako reći)

Konkurs je otvoren do 7. avgusta 2022. godine.

Prijave za konkurs su na LINKU.

Komentari (0)

ostavi komentar

Nema komentara.

Molimo Vas da pročitate sledeća pravila pre komentarisanja:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, pretnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove UNS-a.

Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu unsinfo@uns.org.rs

Saopštenja Akcije Konkursi